fb pixel 12 pravidel chování ve stripbaru – G.cz
Vyhledávání

12 pravidel chování ve stripbaru

Jdete si splnit povinnost každého dospělého chlapa a nevíte jak na to? Poradíme vám, jak si to užít, neznemožnit se a pokud možno se co nejdéle udržet mimo pozornost vyhazovačů.

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 10.8.2015, 20:00

1. Pokud chcete dámskou společnost, hrábněte do kapsy

Mnoho z vás dlouhodobě žije v omylu, že jsou děvčata v baru povinna dělat vám společnost, protože jsou za to placená. Než se dopustíte nadávání a nahánění všech možných manažerů, seznamte se s krutou pravdou, že šetřílci jen očumují opodál. Vy ostatní kupte holce drink a její společnost máte jistou minimálně do chvíle, kdy zasrká naprázdno. A to bývá docela brzo.

2. Nedivte se, že vás při ucucávání nejlevnějšího plechovkového piva nejkrásnější holky ignorují

V souvislosti s prvním pravidlem se nesmíte divit, že se z vás nestane kočkolapka v situaci, když si po zaplacení vstupného nejste schopni zaplatit alespoň jeden nápoj, po kterém se vám nenavaluje. Ano, občas se k zoufalcovi s nejlevnějším plechovkovým pivem nějaká holka nachomýtne, ale vězte, že v tu chvíli na sebe bezradně hledí zoufalci dva.

3. Nefoťte

Ale prosím vás, na obrázky nahatých holek máte internet, tady si užívejte přenosu online. Pokud ovšem máte obsesivní nutkání svoje zážitky neustále vizuálně zvěčňovat, nedivte se, když po chvíli budete fotit už jen nohy vyhazovačů.

4. Nepoplácávejte po zadku holku, která si o to vyloženě neříká

Stejně jako nejsou přítomné dámy povinny se s vámi bavit, stejně tak nejsou povinny nechat se od vás libovolně ohrabávat. Proto nebuďte překvapeni, když vám při jednom vašem žoviálním nebo slizáckém poplácání přistane parádní pohlavek. Vy čuňata.

5. Tanec na stole neznamená zpřístupnění ženského klína

Je skvělé, že jste se rozšoupli a na následující dva měsíce rozhodli oželet teplé obědy. Částka, kterou jste vynaložili za detailní pohled na všechny náležitosti ženského těla, vás ovšem neopravňuje k hmatovému ohledávání. Za poprsí si připlaťte, na klín rovnou zapomeňte.

6. Dávejte spropitné

My víme, že už litujete, že jste svou kreditku nenechali doma, nejlépe i se sebou samým. Ale co naplat, dali jste se do boje, tak bojujte se ctí! Minimálně v očích přítomných dívek nebudete opravdový muž, když nedokážete náležitě ocenit poskytnuté služby. Připravte si hezký balík bankovek a podělte servírky, barmanky i tanečnice.

7. Neprosazujte si líbání

Ano, stejně jako ve vykřičených domech, je i v šantánech líbání naprosté tabu. Líbat se běžte na diskotéku nebo ples. Zadarmo.

8. Nebuďte sexuální loudil

Nepropadněte iluzi, že když se s vámi (dobře zaplacená) společnice celý večer mile baví, vzplála v jejím srdci neodolatelná vášeň a jen čeká na pozvání do vašeho lože. Pravda je, že máte asi dvouprocentní naději, že jste se zrovna trefili, dalších 98 % žen vás ale po pár minutách otravného loudění s odporem ve tváři opustí. Pokud nechcete, aby vaše postel dnes v noci zela prázdnotou, zamiřte třeba na Karlák nebo do Karlových lázní.

9. Zdržte se trapných otázek, které automaticky předpokládají, že jsou všechny holky šlapky

„Proč se se mnou nechceš vyspat?“ Málo co dokáže slušnou a citlivou tanečnici vytočit tak, jako tahle drzá otázka. V horším případě pronášená opakovaně. Ne, nahotou se automaticky nevykazují jen prostitutky a dávačky. A vy si zaděláváte na pověst sexuálního loudila, trapáka a úchyláka, takže se při příští návštěvě můžete rozloučit s prvotřídní dámskou společností.

10. Nesvlékejte se

Tak k tomu už není co dodávat. Dostali jste se na dno a hodně brzo se taky dostanete před vchod do klubu.

11. Nedávejte ostentativně najevo, že vás zajímá jen obsluha

Pokud jste stará škola, upjatý gentleman a strážce mravů, proč sedíte ve stripbaru? Je od vás naprosto neslušné a necitlivé dávat tanečnicím ostentativně najevo, že vás zajímají jen servírky, protože ty se ke svlékání nesnížily. V takovém případě se raději seberte a navštivte obyčejný bar nebo hospodu. Alespoň ušetříte a vaše oblečená manželka z vás bude mít radost.

12. Nekritizujte

Jen opravdu zoufalé a do kouta zahnané ženy s vámi budou dál sedět po vyslechnutí vašich neomalených kritik. Že má malé poprsí, velký zadek nebo že je hloupá a nectnostná? Raději mlčte, na většinu z nich nezaimponujete. Chovejte se tak slušně, jako byste se chovali v jakémkoli jiném prostředí. Pokud to ale nedokážete zde ani jinde, jste prostě jen hulvát, který nikde nebude vítaný.

A proč nebýt přáteli, ale milenci, se dočtete ZDE.

Podobné články

Doporučujeme

Další články