fb pixel 10 věcí, které potřebujete k přežití, ať už v létě jedete kamkoliv – G.cz
Vyhledávání

10 věcí, které potřebujete k přežití, ať už v létě jedete kamkoliv

Ať už se chystáte vycestovat k moři, do lesa, do evropského města, kde budete dělat opileckou ostudu s kumpány, vždy u sebe mějte následujících deset věcí. Může se stát, že vám budou muset zachraňovat život.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 19.7.2018, 16:06

1. Kondomy

Chcete si kromě suvenýru přivézt kapavku, syfilis nebo HIV? Nechcete. Tak používejte kondomy. Vždycky, všude, s kýmkoliv.

2. Krém proti plísním

A nemyslíme proti plísním na nohách. Dámy vědí, co máme na mysli...

3. Čelovku

Váš táta tramp má pravdu. V čelovce člověk možná vypadá jako dement, ale je neocenitelná zejména při nočním opileckém pochodu na kadibudku, kterou z nějakého důvodu postavili strašně daleko od ubikace.

4. Vždycky o jeden pár ponožek víc, než potřebujete

V tomhle nám prostě věřte.

5. Powerbanku

Nabitá a výkonná powerbanka, bez té moderní člověk a jeho smartphone nedají ani ránu.

6. Nutridrink

Je to stejný (a stejně výživný) hnus jako Mana, akorát to stojí míň, není k tomu potřeba žádné náčiní a na cestu se to dá vzít v praktickém pitíčkovém balení.

7. Eura

Alespoň v rámci blízkého okolí vám pár eur může zachránit život. Určitě to budou spíš eura než české koruny, takže jich mějte vždycky pár u sebe.

8. Falešný snubák

Bez ohledu na pohlaví vás může buď zbavit otravné společnosti, nebo vám naopak dokáže nějakou vykouzlit. Třeba na historku, že objíždíte místa, která jste navštívili se svou nedávno zesnulou ženou.

9. Tři tvrdé, hladké karty

V případě nouze se na nich/s nimi dá ledacos přeříznout, rozpůlit, nadrtit. A nikdy nevíte, kdy se s tím „ledacos“ potkáte a bez něj to prostě nepůjde.

10. Ručník

Věděl to i Douglas Adams, bez ručníku ani ránu, nikde. Můžete ho namočit a ovázat kolem hlavy, když je kocovina, otřít se s ním, omotat s ním ránu, zahalit jím intimní partie, spát na něm...

A tady se podívejte na nejbohatší a nejdražší světové metropole.

Podobné články

Doporučujeme

Další články