fb pixel 12 nejživějších barů ze všech koutů Alp – G.cz
Vyhledávání

12 nejživějších barů ze všech koutů Alp

Ke každé pořádné lyžovačce patří večerní oslava, na které je potřeba zapít, že jste se vrátili ze sjezdovky v jednom kuse. Zkušení lyžaři si vybírají střediska podle počtu černých sjezdovek, opravdoví gurmáni se ale musejí rozhlédnout i po tamních après ski. Představujeme vám tucet těch nejlepších.

Pavel Vondráček
Pavel Vondráček 8.2.2018, 12:00

1. Pond Point, Méribel

Fenomén après ski vznikl ve francouzských Alpách, a tak není divu, že tu máme jednu z dlouholetých tamních ikon. Rond Point je otevřený od rána, ale narváno je tu až odpoledne, kdy se servírují originální drinky, zatímco venku probíhá zábava na snowboardové rampě. Zkuste ale také bar La Folie Douce.
Největší tahák: Obrovská sluneční terasa s fantastickým výhledem.

2. White Lounge, Mayrhofen

Ledový palác, ve kterém drinky nemají šanci zteplat! Podobných iglú barů je v Alpách hodně, ale tady se opravdu umějí vyřádit na výzdobě i pestrém výběru drinků. Navíc tu nebudete mít problém s udržením hladinky, protože ten mráz se musí zapíjet průběžně. Za pozornost stojí i občerstvení, ušité na míru krutým podmínkám.
Největší tahák: Jde samozřejmě i o hotel, takže pokud budete společensky unavení, vyfasujete spacák.

3. Trofana Alm, Ischgl

Nejhlasitější stodola v celém Ischglu. A to je sakra poklona, protože právě Ischgl patří v zimě k těm vůbec nejživějším střediskům. Bezedný bar, divoké party, živá hudba a ideální poloha uprostřed města dělají z téhle roubenky vyhledávaný podnik. Přijďte včas, nebo budete pít venku na mrazu.
Největší tahák: Místní tyrolská kuchyně a divoké tancovačky přímo na stolech.

4. Kristallhütte, Kaltenbach

Tohle je spíš pro starší a pokročilé, ale nenechte se mýlit, protože na sluneční terase v Kristallhütte je pořád plno. Pod spacákem tu můžete usrkávat svařák a kochat se výhledem.
Největší tahák: Famózní vinný lístek, když chcete večer načnout ve velkém stylu. Party na vás čeká v Postalmu.

5. Krazy Kanguruh, St. Anton

Jsme v Austrii, nebo v Austrálii? Po několika panácích to bude jedno. Nahoře bude dole a vy budete dupat jako klokani.
Největší tahák v St. Antonu: Bitva dvou après ski barů. Mooserwirt, nebo Kanguruh? Zjistěte sami, kdo je lepší.

6. Ice Q, Sölden

Pokud chcete večer prožít jako James Bond, tj. ve vybrané společnosti krásných žen, kvalitního vína, regionálních specialit a fantastických výhledů, vystoupejte do tří tisíc metrů a navštivte restauraci z bondovky Spectre.
Největší tahák: Ötztalské Alpy všude kolem vás.

A další půltucet najdete na druhé straně:

Další strana

Podobné články

Doporučujeme

Další články