fb pixel 5 způsobů, jak docílit vztahu s vysněným mužem – G.cz
Vyhledávání

5 způsobů, jak docílit vztahu s vysněným mužem

Přichází dny plné deště, lezavé zimy a nepříjemného šera. Dny jako stvořené pro to, abyste si naplno užila své PMS, sedla si k oknu, plakala a myslela na toho, koho nikdy nebudete mít. Druhá varianta je utřít si sopel a vyrazit nahnat nějakého dostupnějšího švarného jinocha. Těm, které se rozhodnou jít cestou lovu, rádi poradíme, jak na to, aby měly alespoň jistou šanci na úspěch.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 5.11.2018, 10:47

1. Nechovej se jako kráva

Pokud si myslíte, že ostentativní pláč jakkoliv zapůsobí na muže, který zatím nepřišel na to, že vůbec existujete, máte pravdu. Zapůsobí. Bohužel opačně, než jak si představujete. Kdyby muži propadli citům k ženě, která před nimi pláče proto, že ji málo milují a neocení, co všechno ona pro ně dělá, nikdy by neodešli od maminky. Evoluce jim dala schopnost přesně tenhle druh pláče ignorovat, aby se z matčina vlivu vymanili.

2. Nechovej se jako kráva

Používání ženských zbraní je roztomilá strategie. Ať si o tom myslíte cokoliv, čas ukázal, že dobře funguje převážně u těch žen, které za ženskou zbraň považují vaření a schopnost správně natočit pivo. Pokud jste průměrné milé děvče mírné povahy, nepokoušejte se v žádném případě o nepřirozené manipulativní hry. Ta, která vám je poradila, je vyčuraná mrcha a její umělá prsa shoří v pekle.

3. Nechovej se jako kráva

Je hezké pro partnera udělat první poslední. Aby to nebylo spíš hlavně poslední, je lepší taky trochu chtít dělat to, co si myslíte, že on chce, abyste dělala. Jestli o jeho koníčku víte šišku, zkuste mrknout na internet. Je trochu trapné, když v botách na podpatcích, mikrosukni a s nastydlými vaječníky sedíte u rybníka a děláte, že jste rybářka, skautka nebo trpaslík, podle toho, co si panáček bude přát.

4. Nechovej se jako kráva

Ani Geislerka by nevydržela uhrát cizí ženskou dlouho. Nemá to moc smysl. Můžete zkusit zabojovat a tvářit se jako rozená pivní víla, ale jestli jste spíš čajový typ, budete jen smutná. A on naštvaný, že jste mu vychlastala zásoby.

5. Nechovej se jako kráva

Znáte všechny ty vtipné texty o tom, co si žena ve skutečnosti myslí, když používá některé fráze? „Když žena říká: Klidně si běž, ve skutečnosti myslí: Tak to si později vypiješ!“ Vidíte, všichni z toho mají srandu. Není to dobré. Když chcete, aby z vás lidi neměli srandu, říkejte, co po něm doopravdy chcete. On to možná nevyslyší, ale vy aspoň víte, že jste se nechovala jako kráva, když jste s ním mluvila. Spíš když jste si ho vybrala.

A tady 20 vět, které nechce slyšet žádná obézní žena.

Podobné články

Doporučujeme

Další články