fb pixel 7 věcí, které je třeba udělat, když jste čerstvě singl – G.cz
Vyhledávání

7 věcí, které je třeba udělat, když jste čerstvě singl

Teď nemáme na mysli rozdupat expříteli počítač a podobně, ale seznam činností, které vás posunou dál poté, co jste zapomněli, jaké je to být sám.

Jarek Přichystal
Jarek Přichystal 16.10.2018, 05:54

1. Buďte alespoň tři měsíce sami

Opovažte se jít ze vztahu do vztahu. Musíte se uklidnit, získat odstup a strávit nějaký čas sami. Dělejte věci, které vás baví a všechno, k čemu nepotřebujete povolení někoho dalšího. Nakonec se vám to zalíbí.

2. Prožijte víkend se sezdaným párem

Máte kolem sebe šťastný manželský pár? Tak k nim jeďte na návštěvu. Zjistíte, jak se k sobě lidé, kteří se fakt milují a vztah jim drží, vlastně chovají. Třeba vás to inspiruje a třeba vás to odradí se někdy v životě vdávat/ženit.

3. Sami někam odcestujte

Ani u toho nemusíte vypadat směšně jako Julia Roberts v Jíst, meditovat, milovat. Prostě se vydejte někam, kam jste dlouho chtěli a zkuste to úplně sami. Zážitek z cestování pak bude úplně jiný. A budete mít co vykládat na prvním rande.

5. Ponořte se do sportu

Musíte se nejen cítit skvěle, ale taky vypadat skvěle. Začněte pravidelně provozovat nějakou tělesnou aktivitu, zvýší vám to sebevědomí, budete lépe vypadat a budete si pak moct vybírat.

6. Navažte znovu kontakt se starými přáteli

Doba, kdy jste sami, je ideální dobou na to napsat lidem, které jste neviděli několik let. Ty kamarády, na které jste se kvůli vztahu vykašlali, zrovna nemyslíme, spíš dávné spolužáky nebo kolegy. Setkání po letech mají kouzlo.

7. Buďte vybíraví

Hlavně se nevrhnout do vztahu hned po skončení toho předchozího, jen, abyste „nebyli sami“. Hezky si počkejte, odmítejte ty, co si vás nezaslouží a rovnejte si v hlavě, co všechno by měl ten váš vyvolený/vyvolená mít. Až na to přijdete, tak se objeví.

A tady máte 20 vysvětlivek toho, co znamená věta „Na vztah se ještě necítím“.

Podobné články

Doporučujeme

Další články