fb pixel Objevte kouzlo Spojených arabských emirátů – G.cz
Vyhledávání

Objevte kouzlo Spojených arabských emirátů

Zdroj: Shutterstock

Spojené arabské emiráty, známé svou honosnou architekturou, luxusními hotelovými resorty a bohatou kulturou, jsou ideální destinací pro každého, kdo hledá nezapomenutelnou dovolenou. Zájezdy do SAE nabízejí pestrou škálu aktivit a zážitků, které uspokojí jak milovníky dobrodružství, tak ty, kteří preferují relaxaci na sluncem zalité pláži.

Komerční sdělení 16.11.2023, 13:38

Luxusní odpočinek a dobrodružství

Dovolená emiráty zahrnuje navštěvování světově proslulých památek jako je Burj Khalifa v Dubaji nebo nádherná mešita Šejka Zayeda v Abú Dhabí. Dovolená ve Spojených arabských emirátech však nabízí mnohem víc než jen městský ruch. Můžete se vydat na safari do pouště, vyzkoušet si sandboarding nebo prozkoumat bohatý podmořský život během šnorchlování v Perském zálivu.

Ať už si chcete užít slunce na pláži, prozkoumat moderní architekturu nebo se ponořit do bohaté historie a kultury, Spojené arabské emiráty mají to pravé pro každého.

Nákupy a gastronomie

Nákupy v obrovských nákupních centrech, jako je Dubai Mall, jsou dalším lákadlem. A když už mluvíme o gastronomii, Spojené arabské emiráty jsou domovem některých z nejlepších restaurací na světě, které nabízejí jak tradiční arabské speciality, tak mezinárodní kuchyni. Zájezdy do Spojených arabských emirátů tak potěší milovníky všech typů kuchyní.

Kultura a tradice

I přes moderní vzhled a atmosféru, Emiráty jsou hluboce zakotveny ve svých tradicích a kultuře. Navštívit tradiční trhy, známé jako souky, kde můžete nakupovat ručně vyráběné výrobky a koření, je zážitek, který vám umožní nahlédnout do autentického života v Emirátech.

Během své dovolené v Emirátech návštěvu tržnice rozhodně nevynechejte.

Rodinná dovolená v SAE

Pro rodiny jsou zájezdy do Spojených arabských emirátů vynikající volbou. Užijete si zábavu v bezpočtu zábavních parků, akváriích a tematických atrakcích. Děti si zamilují zábavní parky jako je Ferrari World, LEGOLAND v Dubaji, nebo aquaparky, kde se osvěží v horkých dnech.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články